. CZAS REALIZACJI .

Czas realizacji zamówienia może by różny w zależności od intensywności pracy w danym miesiącu i widoczny jest na czarnym pasku informacyjnym znajdującym się na górze każdej strony. Jeśli przy podanym czasie znajduje się symbol gwiazdki "*" oznacza to, że niektóre produkty mogą mieć wydłużony/skrócony czas realizacji- informacja ta podana jest na stronie produktu, którego czas realizacji jest wydłużony/skrócony (np. dodanie podszycia, produkty z działu outlet etc.).

Jeśli czas realizacji ulegnie wydłużeniu ponad podaną w pasku ilość dni poinformujemy o tym klienta mailowo/telefonicznie.
Wszystkie zamówienia przyjmujemy do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
O wysyłce zamówienia klient jest informowany mailowo wraz z podaniem numeru przesyłki umożliwiającym jej śledzenie na stronie InPost (uwaga- mail informacyjny może trafić do spamu).

.  WYSYŁKA .
 

Platforma, na której znajduje się nasz sklep nie umożliwia niestety wdrożenia aplikacji Paczkomatów, dlatego też wszystkie zamówienia z wybraną dostawą "Paczkomaty" wysyłamy do paczkomatu znajdującego się najbliżej wskazanego przez klienta adresu/miejsca zamieszkania.

Jeśli chcesz wybrać konkretny paczkomat daj nam o tym znać w "Uwagach do zamówienia".
Wystarczy nam kod bądź adres paczkomatu.

Paczkomat możesz znaleźć na stronie InPostu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

paczkomat.jpg