Okucia w akcesoriach KETTU

. Okucia czarne .

Znane szerokiemu gronu psiarzy. Rodzaj okuć, który zyskał w ciągu ostatnich lat niezwykłą popularność ze względu na przystępną cenę oraz niezaprzeczalnie stylowy wygląd.

 

Są to okucia spawane. Jak wszystkie okucia z naniesioną powłoką z czasem będą się ścierać, szczególnie w kontakcie z innymi okuciami (karabińczyk smyczy). Jak na stal przystało- nie lubią się z wodą, szczególnie morską.

Aby jak najdłużej cieszyły swym ładnym wyglądem  ten rodzaj okuć polecamy do spokojniejszych spacerów miejskich.

UWAGA!
Akcesoria z użyciem okuć czarnych są od dziś (25.10.2020) w standardzie szyte, nie nitowane!!

Kettu-2390.jpg
8R9A2072.jpg

. Różowe złoto .

Kolejny rodzaj okuć darzony przez klientów wyjątkową sympatią to okucia z powłoką z różowego złota. Akcesoria z ich użyciem są niesamowicie eleganckie i urokliwe.


Szukasz akcesoriów na specjalne okazje? Wyjście na miasto, odwiedziny u teściowej? Okucia z różowego złota na 100% zapewnią efekt "WOW!" ;)

Okucia spawane, tak jak w przypadku okuć czarnych oraz innych okuć z naniesioną powłoką z czasem mogą się ścierać (jednak nawet jeśli- robią to w o wiele lepszym stylu niż czerń). Nie lubią się też z wodą, szczególnie morską.

Polecamy każdemu, komu zależy na niezwykle pięknym wyglądzie akcesoriów- w tych okuciach można się zakochać :)

. Okucia nierdzewne .

 

Nasz osobisty faworyt to okucia nierdzewne. Ze względu na kolor na pierwszy rzut oka można pomylić je z okuciami niklowanymi. Są jednak o wiele mocniejsze i odporniejsze na czynnki zewnętrzne. Używane w żeglarstwie. Nie straszna im woda, nawet ta morska, nie boją się też wyjątkowo silnych psów. To okucia na lata, docenią je nawet najbardziej wymagający klienci.

Regulatory używane do tworzenia akcesoriów nierdzewnych wykonane są z chromowanego mosiądzu.
W smyczach przepinanych nierdzewne są półkola, kółka oraz nity. Ze względu na wyjątkowo wysoką cenę stali nierdzewnej karabinki używane w takich smyczach to karabinki niklowane.

 

AlicjaZmyslowska-7533.jpg
AlicjaZmyslowska-0731.jpg

. Srebrny nikiel .

Klasyczne okucia bardzo często używane w produkcji akcesoriów dla zwierząt. Nie posiadają naniesionej kolorowej powłoki. Spawane. Nie lubią się z wodą, szczególnie morską.

Polecamy każdemu komu zależy na praktyczności w przystępnej cenie.

UWAGA:

Nity używane w tego typu akcesoriach to srebrne nity ze stali nierdzewnej. Regulatory plastikowe.
Dla rozmiarów 2.5cm "L" używane są półkola odlewane (wytrzymalsze, dla większych psiaków, z mniejszym oczkiem przelotowym niż w przypadku klasycznych półkoli z cieńszego metalu).

 

. Mosiądz .

Nasza perełka. Najmocniejsze, najcięższe, najdroższe ;) Okucia "na bogatości".

Piękne okucia wykonane z brązu z pewnością zadowolą najbardziej wymagających klientów. Są wytrzymałe, nie straszna im woda, nawet ta morska!

Tak jak okucia nierdzewne używane są w żeglarstwie.

Z uwagi na dużą wagę mosiądz w szerokości 3.5cm polecamy tylko dla psów bardzo silnych/dużych!

 

Ich oryginalna barwa dodaje akcesoriom wyjątkowej klasy.

01.png